PL / EN
ODWAŻNA SESJA  Z  PÓŁNAGĄ RIHANNĄ W GQ  - MAMY WSZYSTKIE ZDJĘCIA

ODWAŻNA SESJA Z PÓŁNAGĄ RIHANNĄ W GQ - MAMY WSZYSTKIE ZDJĘCIA

Rihanna niezaprzeczalnie króluje. Kolorowe magazyny prześcigają się o pierwszeństwo wywiadu i sesji z piosenkarką. Tym razem atrakcyjna Barbadoska pojawiła się w odważnej odsłonie w grudniowym numerze GQ

Rihanny nie trzeba nikomu przedstawiać. Ikona muzyki pop nieustannie zajmuje pierwsze miejsca na listach przebojów, jej stylizacje kopiują dziewczyny na całym świecie a kolorowe czasopisma zabiegają o sesję zdjęciową z jej udziałem.

 

W grudniowym numerze GQ ukazała się sesja z udziałem piosenkarki. Edytorial zapowiada odważne, bo ukazujące półnagą wokalistkę, zdjęcie. Na fotografii Rihanna ma na sobie tylko zarzuconą na gołe ramiona skórzaną ramoneske. W kolejnych ujęciach  sesji półnaga wokalistka również pozuje w śmiały sposób.

 

To nie pierwsza okładka GQ z udziałem gwiazdy. W 2010 roku wokalistka, jeszcze z czerwoną czupryną, seksownie pozowała na głównej stronie tego męskiego miesięcznika.

 

Przypomnijmy, że klika dni temu piosenkarka udostępniła w sieci zdjęcia marcowego edytorialu V Magazin, w którym pozuje w zmysłowych pozach z Kate Moss. Listopadowa okładka amerykańskiego Vogue również należała do Rihanny.

 

Czekacie na nowy numer GQ?

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: GQ | RIHANNA |

podobne artykuły