PL / EN
GEOMETRYCZNY TREND – SESJA ZDJĘCIOWA W STYCZNIOWYM WYDANIU W MAGAZINE

GEOMETRYCZNY TREND – SESJA ZDJĘCIOWA W STYCZNIOWYM WYDANIU W MAGAZINE

Szachownica, geometryczna iluzja. Zabawa formą i duetem czarno-białym – zobaczcie zdjęcia wiosennego trendu w edytorialu Optical Allusions w styczniowym numerze magazynu W.

Dwukolorowe, geometryczne wzory. Wielkie pasy w pionowym wydaniu lub te falujące w różne strony. Op Art powraca do łask. Ze ścian galerii i przedmiotów sztuki użytkowej przeszedł na wybiegi. Geometryczny trend to jeden z wiodących w nadchodzącym sezonie. Przyszła pora na zabawę formą i duetem kolorystycznym.

 

 

Motyw szachownicy pojawił się na wybiegach u Marc Jacobs, oraz na pokazie marki Louis Vuitton, której dyrektorem kreatywnym jest również nowojorski projektant. Pionowe, biało-czarne pasy mogliśmy podziwiać m.in. na modelkach u Michael Kors i Moschino.

 

 

W styczniowym magazynie W ukazał się edytorial poświęcony nadchodzącej modowej tendencji. Na fotografiach Optical Allusions, których autorem jest Roe Ethridge, możemy zobaczyć modelki, Avę Smith i Bette Franke w ubraniach wpisujących się w wiosenny trend. Stylizacją zajęła się sama Giovanna Battaglia.

 

 

Niedawno ukazały się zdjęcia wiosennej, optycznie hipnotyzującej, kampanii Louis Vuitton, w której wzięła udział Magda Jasek.

 

 

Co sądzicie o geometrycznym trendzie?

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: W magazine | sesja zdjęciowa | Giovanna Battaglia | editorial |

podobne artykuły