PL / EN
FUN IN DESIGN - STWÓRZ SWOJE WYMARZONE BUTY!

FUN IN DESIGN - STWÓRZ SWOJE WYMARZONE BUTY!

Fun in design zachęca do wyzwolenia drzemiących w nas pokładów kreatywności. Nie jest to trudne, zwłaszcza, że mowa o projektowaniu butów! Sami się przekonajcie. 

Zawsze marzyliście o idealnym modelu butów? Propozycje dostępne w sklepach nie do końca spełniały Wasze oczekiwania? Polska marka pod wiele mówiącym tytułem "Fun in design" wychodzi na przeciw potrzebom klienta.

 

"Fun in design" daje możliwość stworzenia wymarzonego modelu obuwia. Można pobawić się w projektanta wybierając fason, kolor, obcas czy materiał z jakiego będą wykonane upragnione buty. Brand powstał z myślą o tych najbardziej wymagających, którzy dokładnie wiedzą czego chcą!

 

Na taki pomysł wpadła trójka znajomych: Ola Jarośkiewicz, Paweł Kocon i Mikołaj Lenart, którzy postanowili stworzyć swój własny biznes. Doświadczenie zawodowe, podróże, wykształcenie, doprowadziło ich do idei spersonalizowania przedstawianej przez nich oferty. Koniec z nudą! Teraz każdy ma szansę dać upust swoim artystycznym wizjom.

 

Na stronie firmy można wybrać wszystkie szczegóły dotyczące projektowanego modelu obuwia. Ważnym elementem jest jakoś materiałów używanych do ich tworzenia. Są wykonane z włoskich skór: bydlęcych i kozich. Co istotne: wszystko to precyzyjna, ręczna robota! 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Fun in design | buty Fun in Desing | polska marka |

podobne artykuły