PL / EN
BOSKA FREJA BEHA ERICHSEN W ŚWIĄTECZNEJ KAMPANII BIŻUTERII HARRY WINSTON

BOSKA FREJA BEHA ERICHSEN W ŚWIĄTECZNEJ KAMPANII BIŻUTERII HARRY WINSTON

Ostatnio rzadko o niej słyszymy, ale za to każda kampania z jej udziałem jest po prostu zjawiskowa. Zobaczcie eleganckie oblicze niepokornej Freji w pięknej świątecznej kampanii Harry Winston!

Jedna z najsłynniejszych modelek świata - Freja Beha Erichsen – od dłuższego czasu naprzemiennie pojawia się i znika ze świata mody. Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się, czy to celowa taktyka mająca dodatkowo podkręcić zainteresowanie piękną Dunką, czy też Freja po prostu lubi niekiedy odpocząć od blichtru swojej branży, bez wątpienia jednak za każdym razem z niecierpliwością czekamy na kolejny spektakularny powrót tajemniczej topmodelki.

 

 

Tym razem Freja pojawiła się w świątecznej kampanii luksusowej firmy jubilerskiej Harry Winston, a my cieszymy się tym bardziej, że na eleganckich ujęciach Patricka Demarchelier możemy podziwiać bardziej wysublimowaną stronę znanej z chłopięcego stylu topmodelki. Oszałamiające brylanty, powiewne czarne kreacje i oryginalna uroda pięknej Dunki na długo zapadają w pamięć. Jesteśmy pod wrażeniem!

 

 

Zajrzyjcie do galerii.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Freja Beha Erichsen | Harry Winston | Harry Winston Holiday 2012 | biżuteria |

podobne artykuły