PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
FORBES TYPUJE NAJBARDZIEJ WPŁYWOWE NAZWISKA W BRANŻY MODY

FORBES TYPUJE NAJBARDZIEJ WPŁYWOWE NAZWISKA W BRANŻY MODY

Sprawdźcie, kto oprócz stylowych sióstr Ashely i Mary Kate Olsen znalazł się na liście najbardziej wpływowych osób przed trzydziestką w show-biznesie według magazynu Forbes.

Magazyn Forbes wytypował trzydzieści najbardziej wpływowych (i co za tym idzie) najbogatszych osób przed trzydziestką w show-biznesie. Spora część szczęśliwców pochodzi z branży mody.

 

Najwyżej plasują się siostry Ashley i Mary Kate Olsen, które prócz bycia ikonami mody, prowadzą aż trzy firmy odzieżowe – The Row, Elizabeth and James, Olsenboye i portal StyleMint. Tuż za nimi na liście widnieje projektant Alexander Wang, który według Forbes, niezwykle rozwinął swoją markę i doprowadził na szczyt w wieku zaledwie dwudziestu ośmiu lat.

 

Forbes wyróżnił też tegorocznego laureata nagrody CFDA/Vogue Fashion Fund, Josepha Altuzarrę i amerykańską projektantkę biżuterii, która współpracowała m.in. z Topshop, Pamelę Love.

 

Wspomniano także o świetnie radzącym sobie na rynku handlu sztuką, Vladimirze Restoin Roitfeld, synu byłej redaktor naczelnej Vogue Paris, Carine Roitfeld, a nastoletnią aktorkę Chloe Moretz, która jest nową ulubienicą modowych magazynów, Forbes uznał za następczynię Angeliny Jolie.

 

Ciekawe czy w najbliższym czasie na show-biznesowej liście Forbes pojawią się również polskie nazwiska?

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Forbes | Ashely Olsen | Mary Kate Olsen | Alexander Wang | Jopseh Altuzarra | Vladimir Restoin Roitfeld |

podobne artykuły