PL / EN
FASHION WEEK POLAND - PODSUMOWANIE 5.EDYCJI OCZAMI BLOGGERKI HAREL

FASHION WEEK POLAND - PODSUMOWANIE 5.EDYCJI OCZAMI BLOGGERKI HAREL

Jedna z najsympatyczniejszych, a zarazem najbardziej merytorycznych bloggerek w polskiej blogosferze Harel podsumowuje dla nas piątą edycję Fashion Week Poland.

Harel to bez wątpienia osobowość na naszym blogowym podwórku. Koncentruje się na tym, co godne polecenia w modowej branży, zarówno polskiej jak i zagranicznej, a blog traktuje jak miejsce, w którym można zamknąć przemyślenia i inspiracje. Przeczytajcie, co sądzi o zakończonej kilka dni temu piątej już edycji Fashion Week Poland.

 

Jak oceniasz poziom 5.edycji Fashion Week Poland? Czy widzisz jakiś rozwój, a może wręcz przeciwnie, stagnację?

 

Najlepszą rzeczą było to, że wszystkie pokazy odbywały się w jednym miejscu. Wreszcie nie trzeba było nigdzie się śpieszyć. W Łodzi byłam dopiero po raz drugi, więc trudno mi ocenić, na ile zmienił się poziom. I w maju, i teraz bardzo mi się podobało.

 

Każdy ma wśród kolekcji wiosna lato 2012 swoje typy, jacy są Twoi faworyci? I za co ich doceniłaś?

 

Tak się przypadkowo złożyło, że moim faworytem, podobnie jak podczas poprzedniej edycji, został Michał Szulc. Doceniłam go za całokształt pokazu - świetnie dobraną muzykę, energiczną choreografię modelek, ubrania o nowoczesnej torbie, nawiązujące kolorystyką do nadbałtyckich terenów. Ogromne wrażenie zrobiły na mnie kolekcje Joanny Klimas i Agaty Wojtkiewicz.

 

Co było największym rozczarowaniem tegorocznego Fashion Week’a?

 

Przykro mi to pisać, ale rozczarowała mnie kolekcja Bohoboco. Propozycje na jesień były genialne. Majowy pokaz oglądałam szczerze wzruszona, że mamy w Polsce tak kreatywnych twórców. Teraz nie to, że te ubrania nie były na poziomie czy kolekcja niespójna. Miałam wrażenie, że projektanci zamiast do przodu, zrobili krok w tył. Ale być może to tylko moje odczucie. Przyzwyczaiłam się do Bohoboco w nieco innym wydaniu.

 

 

tl_files/COMMUNITY/BLOGOSFERA/HAREL PODSUMOWANIE FW/harel lodz.jpgfot. Joanna Glogaza/ Styledigger

 


A największym zaskoczeniem?

 

Saksofonistka na koniec pokazu Agnieszki Maciejak. Coś cudownego.

 

Czy wybierasz się na kolejną edycję Fashion Week do Łodzi?

 

Nie wiem, czy się uda, ale bardzo bym chciała.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Fashion Week Poland | Fashion Week Poland spring summer 2012 | Harel | blog | bloggerka | moda polska |

podobne artykuły