PL / EN
EWA ADAMSKA - TOTALNA METAMORFOZA MODELKI GAGA MODELS

EWA ADAMSKA - TOTALNA METAMORFOZA MODELKI GAGA MODELS

Dziś w naszym cyklu new face mała rewolucja. Zamiast świeżych twarzy znanych agencji, przedstawiamy Wam zupełnie nowe oblicze Ewy Adamskiej związanej z GAGA Models.

Imię i nazwisko: Ewa Adamska

Agencja matka: GAGA MODELS

Wzrost: 179 cm

Wymiary: 80-60-89 cm

Rok urodzenia: 1989

 

Totalna metamorfoza to dość radykalny krok w świecie modelingu, gdzie zwykło uważać się, że wygląd modelki powinien być plastyczny, lecz jego nieodzownym elementem są długie włosy, pozwalające na bardzo różnorodną stylizację. Z drugiej strony, krótkie cięcie w zdecydowanym kolorze stanowi znak rozpoznawczy takich ikon, jak Agyness Deyn, Saskia de Brauw czy Stella Tennant, nie mówiąc już o tym, że tego typu zmiana fryzury stała się punktem zwrotnym w karierze najsłynniejszej polskiej modelki Anji Rubik.

 

Na podobny efekt liczy zapewne agencja GAGA Models, która poddała jedną ze swoich modelek całkowitej metamorfozie. Po wizycie u fryzjera Ewa Adamska, naturalna brunetka o eterycznej urodzie, przemieniła się w zadziorną chłopczycę o rozwichrzonej fryzurce w odcieniu platynowego blondu. Za nowe uczesanie modelki odpowiada Sergiusz Pawlak, natomiast zdjęcia ukazujące zmienione oblicze Ewy wykonał Igor Drozdowski.

 

Porównajcie Ewę przed i po metamorfozie. W której odsłonie modelka bardziej przypadła Wam do gustu?

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Ewa Adamska | GAGA Models | new face |

podobne artykuły