PL / EN
EDITA VILKEVICIUTE W LOOKBOOKU MANGO LATO 2013

EDITA VILKEVICIUTE W LOOKBOOKU MANGO LATO 2013

Piaski pustyni, romantyczna biel, etniczne wzory i ona - piękna Edita Vikeviciute. Najnowszy lookbook hiszpańskiej marki Mango po prostu nas oczarował. Zobaczcie sami!

Dla wszystkich spragnionych lata i o wiele bardziej egzotycznych klimatów niż te, których możemy doświadczyć w czasie polskiej wiosny, mamy dziś prawdziwą gratkę. Do sieci trafił niedawno najnowszych katalog Mango, w którym aż roi się od świeżych wakacyjnych inspiracji.

 

 

Piękna Edita Vilkeviciute przechadza się po pustynnych wydmach i ulicach afrykańskiego miasteczka w doskonale wyważonym miksie modnych i praktycznych ubrań, idealnych na dalsze i bliższe wakacyjne wojaże. W kolekcji dominują zestawy total white, składające się z powłóczystych, wyszywanych sukienek maksi, dzierganych swetrów i lekkich koszul, uzupełnionych spranymi denimowymi spodniami i kurtkami oraz stylizacje inspirowane boho, gdzie etniczne motywy, łączą się z soczystą pomidorową czerwienią, luźnymi nowoczesnymi krojami i odniesieniami do tradycyjnego hiszpańskiego krawiectwa.

 

 

Piaski pustyni, romantyczna biel, etniczne wzory, barwy lata i boho chic. Czy można chcieć czegoś więcej? Jesteśmy oczarowane!

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie najnowszy lookbook Mango z Editą Vilkeviciute w roli głównej.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Mango | Mango lato 2013 | Edita Vilkeviciute | Edita VIlkeviciute Mango | Mango lookbook lato 2013 |

podobne artykuły