PL / EN
DZIEWCZĘCA I ROMANTYCZNA KOLEKCJA RED VALENTINO NA WIOSNĘ-LATO 2011

DZIEWCZĘCA I ROMANTYCZNA KOLEKCJA RED VALENTINO NA WIOSNĘ-LATO 2011

Baśniowe kolekcje Red Valentino na sezon wiosna/lato 2011 to propozycja dla delikatnych i kobiecych pań.

Dwie kolekcje  Red Valentino, główna i tzw. pre-collection na sezon wiosenno-letni przepełnione są  romantyzmem i baśniowością. Dominują proste, delikatne kroje sukienek i bluzek z bawełny albo jedwabnego muślinu. Nie zabrakło też ultrakobiecego w nadchodzącym sezonie denimu.

tl_files/moda zagraniczna/kolekcje/DZIEWCZECO I ROMANTYCZNIE W DWOCH NOWYCH KOLEKCJACH RED VALENTINO NA WIOSNE/ss11_wallpaper_03.jpg

fot. materiały prasowe

 

Projektanci marki proponują też swoim młodym klientkom sporo przeźroczystości -  pobudzające wyobraźnię bufiaste bluzeczki z żabotami i przeźroczystymi rękawami, czy falbaniaste sukienki. Sporo też w obydwu kolekcjach jasnych, podstawowych barw (fuksja, limonka) w formie kwiatowych wzorów i ręcznie robionych, romantycznych i dziewczęcych koronek.

 

tl_files/moda zagraniczna/kolekcje/DZIEWCZECO I ROMANTYCZNIE W DWOCH NOWYCH KOLEKCJACH RED VALENTINO NA WIOSNE/ss11_wallpaper_04.jpg

fot. materiały prasowe

 

Najpiękniejsze u Red Valentino są jednak wiosenne okrycia, których paleta obejmuje zarówno klasyczne, proste trencze z lamówką jak i płaszczyki zakończone piórami w odcieniach czerwieni oraz satynowe cuda z wytłaczanymi złotymi wzorkami.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: kolekcja | Red Valentino |

podobne artykuły