PL / EN
DZIEŃ Z BLOGEREM – MACADEMIAN GIRL

DZIEŃ Z BLOGEREM – MACADEMIAN GIRL

Ruszyliśmy z nowym cyklem. Dzień z blogerem zaczęliśmy od Jessici Mercedes Kirchner. Tym razem zapraszamy na relację z dnia spędzonego z Macademian Girl, czyli Tamarą Gonzalez Pereą!

Tamara w polskiej blogosferze jest rajskim ptakiem i chociaż nie każdy jest w stanie zobaczyć siebie w jej multikolorowych stylizacjach, to trudno zaprzeczyć jej wyjątkowości i niesamowitemu wyczuciu mody. Autorka bloga Macademian Girl studiuje architekturę wnętrz na szczecińskiej ASP, a nam w jej outfitach nie trudno dostrzec umiłowanie do sztuki.

 

W naszym nowym cyklu Dzień z blogerem to właśnie ona jest kolejną bohaterką. Razem z Tamarą spędziliśmy dzień w jej rodzinnym Szczecinie. Gdzie jada, co lubi, jak wygląda jej pokój, z kim się przyjaźni i jakie szczecińskie brandy poleca dowiecie się z naszego filmiku.

 

Uwielbiamy jej wdzięk i nieprzeciętne podejście do mody. Podziwiamy za odwagę i nieustanną pasję do tego, co robi. Zapraszamy! 

 

 

Autor Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO/ Dzień z Tamarą Gonzalez Pereą Macademian Girl

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Tamara Gonzalez Perea | Macademian Girl | dzień z Macademian Girl | dzień z blogerem | dzień z Tamarą Gonzalez Pereą |

podobne artykuły