PL / EN
DRESSAP – POZNAJCIE NOWĄ POLSKĄ MARKĘ

DRESSAP – POZNAJCIE NOWĄ POLSKĄ MARKĘ

Skandynawski funkcjonalizm, oversize’owa forma i świeża kolorystyka. Przed Wami najnowszy projekt Anny Pirowskiej, niebanalna marka Dressap. Sprawdźcie!

Czy wiedzieliście, że znany duet Zemełka&pirowska zakończył niedawno swoją działalność? Zniknięcie marki oznaczało nie lada cios dla wszystkich miłośników  niewymuszonego stylu, minimalizmu oraz komfortowych rozwiązań, nie mówiąc już o znacznym zubożeniu rodzimego rynku mody. Na szczęście, stojące za brandem projektantki nie zamierzają kończyć swojej przygody z branżą, zaś jedna z nich wystartowała właśnie ze świeżym projektem.

 

 

Nowa inicjatywa Anny Pirowskiej – Dressap – stanowi udane połączenie niezobowiązującego casualu z formalną elegancją. Choć propozycje młodej marki wpisują się generalnie w modny ostatnio nurt urban chic, znajdziemy tu odniesienia do skandynawskiego funkcjonalizmu, ultranowoczesnego konstruktywizmu czy czysto sportowej estetyki. Uwagę zwraca także specyficzna kolorystyka projektów Pirowskiej wszechobecna biel oraz soczysta żółć i pomarańcz ożywiają delikatne szarości, intrygującej całości dopełniają zaś metalicznie błyszczące, farbowane tkaniny.

 

 

Jak tłumaczy sama projektantka: DRESSAP odbija moją osobowość i wrażliwość. Projektuję rzeczy z myślą o klientkach, ale też o sobie. Mają być przede wszystkim wygodne, takie w których sama będę się dobrze czuła. Dlatego często używam miękkich, miłych w dotyku materiałów, które starannie selekcjonuję. Kocham też dopracowane szczegóły, w moich projektach można odnaleźć wiele detali, począwszy od kroju, a skończywszy na doborze zamków czy projekcie metki. Ubrania DRESSAP ma wyróżniać nie tylko styl, ale też doskonała jakość.

 

W galerii znajdziecie pełen lookbook najnowszej kolekcji Dressap wiosna lato 2013.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Dressap | Anna Pirowska | Zemełka&Pirowska | Dressap ubrania | Dressap wiosna lato 2013 |

podobne artykuły