PL / EN
DIOR PRE FALL 2013 – NOWY LOOKBOOK

DIOR PRE FALL 2013 – NOWY LOOKBOOK

Esencja elegancji, kobiecie fasony i uwspółcześniony szyk francuskiego domu mody. Romans czerni z bielą, kultowa Bar Jacket, wzór w pepitkę i krata księcia Walii. Zobaczcie lookbook pre fall 2013 domu mody Dior.

Lookbook kolekcji pre fall 2013 Dior jest pierwszym autorstwa Rafa Simonsa, po objęciu przez niego pozycji dyrektora kreatywnego, w tym paryskim domu mody. Projektant od początku swojej przygody z Dior wierny jest duchowi marki, a w swoich przedsięwzięciach przemyca charakterystyczne dla niej motywy, które doskonale uwspółcześnia.

 

W najnowszym projekcie marki znajdziemy ultrakobiecie, szykowne zestawy, które doskonale definiują współczesną elegancję. Raf Simons jest kolejnym projektantem, który pokochał duet czerni z bielą. W najnowszym lookbooku marki Dior znalazło się sporo monochromatycznych zestawów. Simons w swoich propozycjach wykorzystuje klasyczny wzór kraty księcia Walii oraz zawsze modny motywy pepitki. Obydwa, pozornie gryzące się, desenie są tutaj połączone. W lookbooku znalazło się sporo maksi długości, doskonałych na karnawałowe wyjścia wieczorowych kreacji oraz kultowa Bar Jacket, która jest jedną z wizytówek Dior. Całość uzupełniają kolorowe szpilki, które ładnie kontrastują się z szarymi ubraniami.

 

Zapraszamy do galerii.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Dior pre fall 2013 lookbook | DIOR |

podobne artykuły