PL / EN
DAVID BECKHAM PROJEKTUJE MĘSKĄ BIELIZNĘ

DAVID BECKHAM PROJEKTUJE MĘSKĄ BIELIZNĘ

Brytyjski piłkarz David Beckham zachęcony sukcesami kampanii Armani z jego udziałem, postanowił spróbować swoich sił w projektowaniu. Już niedługo stworzy własną linię męskiej bielizny!

Brytyjska gwiazda modelingu i piłki nożnej, David Beckham zapowiedział właśnie stworzenie linii bielizny męskiej, którą będzie sygnował własnym nazwiskiem. Twórca zainspirował się czterema sezonami pracy jako twarz bielizny Armani. Promowanie bokserek tak mu się spodobało, że nie zwlekał z decyzją o współpracy z Simon’em Fuller’em, byłym managerem Spice Girls, który zaproponował pomoc przy tworzeniu męskiej bielizny.

 

W Armani powiedziano mi, że dzięki mojemu udziałowi w kampanii ich bielizny, dom mody w 2007 roku doznał potężnego zastrzyku finansowego, zarabiając ok. 16 milinów euro, a rok później w czasie mojej kolejnej reklamy dla tej marki, zarobiła ona 31 milionów. To mnie przekonało, że istnieje zapotrzebowanie na świetnie wyglądającą, dobrze zrobioną męską bieliznę – mówi Beckham, uzasadniając swój pomysł na kolejny biznes.

 

Jeśli mąż Victorii Beckham zdecyduje się osobiście wypromować swoją linię prężąc umięśnione ciało przed obiektywem, to wróżmy tej linii wielki sukces.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: kolekcja | David Beckham |

podobne artykuły