PL / EN
CZARNO-BIAŁY DUET W SESJI ZDJĘCIOWEJ W STYCZNIOWYM VOGUE CHINA

CZARNO-BIAŁY DUET W SESJI ZDJĘCIOWEJ W STYCZNIOWYM VOGUE CHINA

Połączenie czerni z bielą to jeden z najgorętszych trendów nadchodzącego sezonu. Geometryczne, op artowe zestawy coraz częściej pojawiają się w modowych magazynach. Zobaczcie najnowszą sesję zdjęciową z udziałem monochromatycznego duetu w styczniowym Vogue China.

Geometryczne, op artowe wzory. Romans bieli z czernią i powrót do stylizacji z lat sześćdziesiątych. W nadchodzącym sezonie pionowe i poziome pasy oraz motyw szachownicy to jeden z gorętszych trendów. Królowały na pokazach u Moschino, Marc Jacobs, Louis Vuitton czy Michael Kors. Monochromatyczne zestawy coraz częściej pojawiaj się na stronach prestiżowych magazynów mody.

 

W styczniowym wydaniu Vogue China ukazał się edytorial Mod Revolution, którego głównym bohaterem został dwubarwny duet kolorów. Zdjęcia autorstwa Daniela Jacksona przenoszą nas do szkolnych murów. Biel z czernią od zawsze kojarzony był ze stanowiącym przynależność do kręgu uczniowskiego mundurkiem. Modelki, Kel Markey, Agnes Nabuurs, Athena Wilson, Bo Don & Chiharu Okunugi ubrane w kontrastujące ze sobą odcienie pozują siedząc w szkolnych ławkach, stojąc przy tablicy czy w sali gimnastycznej.

 

Jak Wam się podoba takie spojrzenie na czarno-białą tendencję nadchodzącego sezonu?

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Vogue China | sesja zdjęciowa | editorial |

podobne artykuły