PL / EN
CHIARA FERRAGNI – NOWA STRONA AUTORKI THE BLONDE SALAD

CHIARA FERRAGNI – NOWA STRONA AUTORKI THE BLONDE SALAD

Włoska blogerka modowa i autorka The Blonde Salad, która odnosi spektakularny sukces na arenie międzynarodowej niedawno zrealizowała kolejny projekt. Chiara Ferragni na swoje zawodowe konto dopisała drugą stronę internetową!

Chiara Ferragni to niekwestionowana gwiazda blogosfery modowej. Urodziwa Włoszka od trzech lat zamieszcza na swojej stronie The Blonde Salad szykowne stylizacje, które wcześniej mogliśmy podziwiać na pokazach cenionych domów mody. Chiara w niewielkim czasie zyskała grono wiernych czytelników, a przede wszystkim wzbudziła zainteresowanie największych osobistości mody. Na zawodowym koncie blogerki możemy znaleźć m.in. współpracę z siecią odzieżową Mango czy prowadzenie własnej marki obuwniczej.

 

Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec aspiracji zawodowych Włoszki. Chiara niedawno ogłosiła powstanie jej kolejnej strony internetowej. chiaraferragni.com jest witryną, na której znajdziemy wszystkie dotychczasowe projekty, wpisy, zdjęcia czy wideo, które wcześniej blogerka zamieszczała na stronie The Blonde Salad. Oprócz tego na nowo powstałym portalu pojawią się adresy internetowe sklepów, miejsc, magazynów odwiedzanych przez Chiarę. 

 

Czytelnicy pierwszej strony Włoszki, The Blond Salade, mogą być spokojni. Publikacje na macierzystym portalu blogerki będą pojawiać się w tej samej formie i częstotliwości.

 

 

Co sądzicie o najnowszym projekcie Chiary?

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Chiara Ferragni | The Blonde Salad | Chiara Ferragni nowa strona | blog | blogerka | chiaraferragni.com |

podobne artykuły