PL / EN
CARA DELEVINGNE, KARL LAGERFELD I BUTY MELISSA - MAMY EFEKTY NOWEJ KOLABORACJI!

CARA DELEVINGNE, KARL LAGERFELD I BUTY MELISSA - MAMY EFEKTY NOWEJ KOLABORACJI!

Modelka Cara Delevingne i projektant Karl Lagerfeld działają teraz w duecie. Wszystko pod szyldem marki butów Melissa. Zobaczcie szczegóły!

Brytyjka Cara Delevigne z dnia na dzień stała się ulubienicą mediów i branży mody. Dwudziestoletnia modelka zaczynała karierę jako nastolatka, mając na koncie m.in. kampanię Burberry, ale dopiero od niedawna jest o niej bardzo głośno. Cara doskonale zdaje sobie sprawę z potencjału pięciu minut, więc jest teraz absolutnie wszędzie. Tweetuje swoje prywatne zdjęcia, wrzuca posty na Facebooka i Instagram, z wdziękiem pozuje przed tysiącem wycelowanych w nią obiektywów, promuje młode marki streetwear’owe (polskie Local Heroes także znalazło się w jej szafie) i bierze udział w dziesiątkach sesji i kampanii.

 

Najnowszy projekt to kampania poświęcona brazylijskiej marce Melissa, której zajawką jest sesja okładkowa magazynu Plastic Dreams, należącego do obuwniczej marki. Modelce towarzyszy sam Karl Lagerfeld, który również z Melissą związał się całkiem niedawno i zaprojektuje własną linię obuwia. Prócz projektowania Lagerfeld zajął się też fotografowaniem nowej twarzy Melissy, czego rezultatem jest bardzo obszerna kampania z Carą w roli głównej.

Pierwszy projekt Lagerfedla dla Melissy, Brytyjka prezentuje na zdjęciach poniżej. Futurystyczne, gumowe botki na obcasie z delikatnym, tęczowym akcentem kolorystycznym. Nam się podoba, będziemy informować o kolejnych krokach zdolnego teamu! 

 

 

Źródło: Melissa/ Cara Delevigne i Karl Lagerfeld dla Melissa 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Cara Delevigne | Melissa | buty Melissa | Cara Delevigne dla Melissa | kolekcja Karla Lagerfelda dla Melissa | Karl Lagerfeld |

podobne artykuły