PL / EN
BORKO - LOOKBOOK KOLEKCJI JESIEŃ ZIMA 2012/2013

BORKO - LOOKBOOK KOLEKCJI JESIEŃ ZIMA 2012/2013

Prostota kroju, szlachetność formy i wysoka użytkowość. Jesienno-zimowa kolekcja polskiej marki BORKO to idealna propozycja dla wszystkich uciekających od sezonowości i ceniących powyższe cechy. Zobaczcie lookbook!

Założycielka BORKO, Aleksandra Chmielewska, chcąc tworzyć ubrania z misją, oparła swoją markę na solidnych podstawach. Kierując się takimi zasadami jak harmonia, prostota, wygoda, trwałość, funkcjonalność, wszechstronność i ponadczasowość, już drugi rok projektuje ubrania piękne, ale i dobrze sprawdzające się w codziennym użyciu.

 

 

Podobnie jak we wszystkich poprzednich kolekcjach BORKO, w propozycjach marki na sezon jesień zima 2012/2013 dominują podstawowe elementy garderoby o minimalistycznym fasonie i starannie dobranych proporcjach, pozwalające na stworzenie ze stosunkowo małej liczby ubrań, jak największej liczby funkcjonalnych zestawów. Neutralna w swym założeniu baza kolorystyczna, gdzieniegdzie okraszona została nutką soczystej barwy, a wszystkie projekty marki wykonano z naturalnych i szlachetnych tkanin. Nam do gustu przypadła szczególnie wełniana mini w linii A w odcieniu intensywnej fuksji oraz krótka sukienka z wiskozowej dzianiny o metalicznym połysku.

 

 

W lookbooku marki na sezon jesień zima 2012/2013 wystąpiła Viola z agencji GAGA Models.


video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: BORKO | Aleksandra Chmielewska | trendy jesień zima 2012/2013 |

podobne artykuły