PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
BOHOBOCO - NOWA LINIA TOREBEK

BOHOBOCO - NOWA LINIA TOREBEK

Projektanci BOHOBOCO raz po raz zaskakują nowymi pomysłami. Były już eleganckie buty w kolekcji i zaskakujący zapach z Martą Żmudą Trzebiatowską w roli ambasadorki. Teraz Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach prezentują efektowne torby. Zobaczcie!

Projekty BOHOBOCO określane są jako klasyka z twistem. Projektantów inspirują aktywne kobiety światowych metropolii. Styl marki to swoisty kolaż nowojorskiego luzu, londyńskiej awangardy, paryskiej elegancji i włoskiego dolce Vita. W te ramy wpisuje się także nowa linia torebek BOHOBOCO.

 

 

W kolekcji znalazły się trzy modele, które dostępne są w ulubionych kolorach projektantów: szarym, karmelowym, czarnym, białym i ecru. Proste, minimalistyczne fasony szyte ręcznie z włoskich skór i z wykorzystaniem dodatków w pełni oddają styl BOHOBOCO. Torebki spełnią oczekiwania najbardziej wymagających fashionistek, które docenią także ich funkcjonalność - przestronne wnętrze i przydatne kieszenie.

 

 

Nowe torby duetu można kupić w butikach BOHOBOCO oraz w butiku on-line www.bohoboco.com. Ich cena waha się w zależności od modelu od 1690 do 2590 zł.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Bohoboco | torebki Bohoboco | Kamil Owczarek | Michał Gilbert Lach |

podobne artykuły