Logotyp serwisu lamode.info
BLOG - THIS BLOG IS RESERVED

BLOG - THIS BLOG IS RESERVED

Prezentujemy Wam blog polskiej marki Reserved, na którym znajdziecie m.in. modę uliczną i ciekawostki ze świata designu. Poznajcie blog This blog is Reserved.

Polska marka Reserved dzielnie pracuje nad odświeżeniem swojego image - zaczęła współpracować z dużymi nazwiskami w polskiej branży mody, a ostatnio… stworzyła swój autorski, unikalny blog o przewrotnej nazwie This blog is Reserved. To miejsce, w którym Reserved dzieli się z czytelnikami inspirującymi odkryciami z pogranicza mody, designu i lifestyle’u.

 

Znajdziemy tu zdjęcia oryginalnej ulicznej mody z Warszawy, Londynu i Madrytu i podejrzymy backstage kampanii Reserved (m.in. z polską top modelką, Magdaleną Frąckowiak). Ciekawych odkryć dokonać można też w dziedzinie lifestyle’u i designu – szalone projekty niszowych projektantów mebli, akcesoriów, architektów wnętrz niewątpliwie przyciągają wzrok.

 

Dzięki niesztampowemu pomysłowi na bloga marki strona zdecydowanie wyróżnia się w modowej blogosferze. Być może niedługo i znani polscy projektanci założą własne blogi? Inicjatywa bardzo nam się podoba i z pewnością będziemy zaglądać na This blog is Reserved.

tagi: This is Reserved | Reserved | blog | blogosfera |

podobne artykuły