PL / EN
BLOG - RASCAL ROOM

BLOG - RASCAL ROOM

Znacie już blog Rascal Room? Koniecznie przeczytajcie o nowym projekcie męskiego blogera!

Męskie blogi w Polsce to wciąż nie do końca zagospodarowana nisza. Tym bardziej cieszy więc fakt, że pojawia się coraz więcej wartych uwagi stron, których autorzy serwują swoim czytelnikom solidną porcję kreatywnej mody dla panów. Jednym z nich jest projekt Rasacal Room, który, jak mówi jego założyciel, Sebastian Kobielski, jest miejscem na styku mody i rytmu ulicy. Blog ma dopiero dwa miesiące i  już zyskał całkiem spore, stale powiększające się grono fanów.

 

Stylizacje Sebastiana często balansują na krawędzi, a jednak zawsze są spójne z koncepcją Rascal Room. Jest energetycznie i bardzo barwnie. Jednak Rascal Room to nie tylko moda, ale przestrzeń dla sztuki i fotografii.

 

Rascal Room blogźródło: Rascal Room blog

 

Autorem zdjęć na blogu jest Michał Dąbek – gimmickz photography, który na stałe zagościł na stronie bloga, jako Room Mate.

 

 

Na stronie Rascal Room pojawił się właśnie nowy projekt Room Mates, angażujący trzech panów Rascala, grafika Tin Boya i fotografa Michau’a. Rascal jest pomysłodawcą przedsięwzięcia i stylizacji, Michau autorem zdjęć, natomiast Tin Boy stworzył grafiki zainspirowane blogiem. Razem tworzą spójną całość projektu. 

 

Rascal Room blogźródło: Rascal Room blog

 

Stylizacja, fotografia i inspirowana nimi grafika to wybuchowa mieszanka, zobaczcie sami! Polecamy Rascal Room!

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Rascal Room | blog | Sebastian Kobielski | TIN Boy | Michał Dąbek |

podobne artykuły