PL / EN
BLOG - COLUMBINE SMILLE

BLOG - COLUMBINE SMILLE

Columbine Smille to szwedzka bloggerka i stylistka, która robi furorę w blogosferze. Dziś przybliżamy Wam jej sylwetkę i podglądamy styl.

Fascynują ją Leonor Scherrer, Iris Apfel i Michael Jackson. Scherrer ceni za pełen dynamizmu, mocny styl, Iris za intrygujące zestawy i barwne życie, a z Jacksonem dzieli miłość do metalicznych odcieni. Columbine Smille ze Szwecji to stylistka magazynu Styleby (wydawcą jest Elin Kling, pierwsza bloggerka, która stworzyła kolekcję dla H&M) i autorka poczytnego bloga na którego łamach dzieli się swoimi must have na aktualny sezon, uwagami na temat bieżących trendów i własnym, niepowtarzalnym stylem.

 

 

To styl bazujący na niebanalnych połączeniach, zabawę krojem, kolorem i wzorem. Spódnica na spodnie, top, marynarka i skórzana kamizelka na wierzchu – Columbine lubi nosić się warstwowo. Ostatnio pokochała też oversize i luźne jeansy pożyczone z szafy chłopaka. Nosi je po swojemu, z kobiecą nonszalancją i koniecznie z wysokimi obcasami, bo bloggerka nie jest fanką płaskich mokasynów (choć w jej wielkiej szafie znajdzie się z pewnością przynajmniej jedna para).

 

Columbine Smille blogfot. Columbine Smille/ Dodatki uzupełniają każdą stylizację szwedzkiej bloggerki

 

Na co dzień zapracowana stylistka zawsze znajdzie czas na zakupy. Ulubione marki? Oczywiście szwedzkie Acne, COS i H&M. W dwóch ostatnich najczęściej kupuje tzw. basic, stanowiący podstawę garderoby. W sieci najczęściej zagląda na net-a-porter.com, gdzie zwykle zaopatruje się nowe obuwie.

 

 Columbine Smille blogfot. Columbine Smille/ Na planie jednej z wielu sesji zdjęciowych do Styleby

 

Czujecie się zainspirowani? My także, dlatego zapraszamy na blog Columbine.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Columbine Smille | blog | bloggerka |

podobne artykuły