Logotyp serwisu lamode.info
BLOG - AIFOWY

BLOG - AIFOWY

Przedstawiamy Wam zdolną fotografkę i miłośniczkę mody, Anitę, która prowadzi w sieci inspirującego bloga - Aifowy.

Anita Suchocka to niezwykle utalentowana fotograficzka i zdolna stylistka. Na swoim blogu Aifowy dzieli się z czytelniczkami zarówno świetnymi zdjęciami niecodziennych stylizacji jak i niekiedy bardzo poetyckimi przemyśleniami. Każdy, choćby najkrótszy tekst koresponduje z tematyką fotografii. Anita na swojej stronie kreuje magiczną atmosferę, dzięki której grono jej stałych czytelników wciąż się powiększa. Zapytaliśmy autorkę m.in. o jej inspiracje, ulubione miejsca na zakupy i garderobiane must have. 


 

Co Cię inspiruje? Czy masz ulubionych projektantów, bloggerów?

 

Inspirują mnie głównie zdjęcia odnalezione w Internecie - czy to na blogach, czy z sesji modowych. Nie mam ulubionych projektantów.

 

 

Skąd pomysł na założenie bloga?

 

Parę lat temu objęłam stanowisko w redakcji, która było ściśle związana z modą. Poprzez założenie bloga ze swoimi stylizacjami chciałam się do niej zbliżyć, lepiej poznać, zrozumieć.

 


Czy masz wykształcenie w kierunku mody?


Nie.

 

tl_files/COMMUNITY/BLOGOSFERA/BLOG - AIFOWY/perla-zachodu7.jpgfot. Jimmy 


 

Twoim absolutnym must have w garderobie są…


Dobrze skrojone jeansy i czarny kapelusz.


 

Jak powinna wyglądać idealna stylizacja?

Musi być dopasowana do osoby i nastroju. Ciągle się zmienia.

 

 

Co poradziłabyś początkującym bloggerom?

Żeby pisali i ubierali się zgodnie z własną osobowością. Sztuczność szybko wychodzi na jaw i odpycha czytelnika.Czy masz swoje ulubione miejsca na zakupy?

Nie. Kupuję już znacznie rzadziej w markowych sklepach niż kiedyś. Teraz wolę znaleźć jakiś ciuch w lumpeksie i go przerobić, albo kupić coś od innych młodych artystów.

 

Zajrzyjcie na blog Anity!

tagi: Aifowy | blog | bloggerka |

podobne artykuły