PL / EN
ANJA RUBIK W DWÓCH STYLIZACJACH BALMAIN

ANJA RUBIK W DWÓCH STYLIZACJACH BALMAIN

Anja Rubik ponownie stawia na projekty słynącej z rockowego szyku marki Balmain. Zobaczcie świetne stylizacje, w których zaprezentowała się ostatnio na warszawskich ulicach!

Nie od dziś wiadomo, że Anja Rubik kocha rockowy szyk Balmain i wyjątkowo chętnie nosi ubrania sygnowane metką paryskiego domu mody. Podczas ostatniej wizyty w Warszawie modelka przez dwa dni z rzędu ubierała się w hity z kolekcji wiosna lato 2013, a my musimy przyznać, że zadziorne, wzorzyste kreacje świetnie podkreśliły jej delikatną urodę.

 

 

Na sobotnich nagraniach do programu Top Model. Zostań Modelką Anja pojawiła się we wzorzystej koszuli i spodniach, ozdobionych miksem tropikalnych i graficznych printów, zaś w niedzielę postawiła na równie modne połączenie obcisłych rurek w czarno-białe rąby i miętowozielonych szpilek.


Dla fanów Balmain i stylu Anji mamy dobrą wiadomość. Wszystkie projekty tej marki noszone przez polską topmodelkę można kupić w salonie Moliera 2 w Warszawie.

 

 

Projekty francuskiej marki wydają się być wprost stworzone dla naszej supermodelki. W której stylizacji Anja bardziej przepadła Wam do gustu?

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Anja Rubik w Balmain | Anja Rubik w Warszawie | Balmain wiosna lato 2013 | Anja Rubik |

podobne artykuły