Logotyp serwisu lamode.info
ANJA RUBIK I INNE TOP MODELKI W JUBILEUSZOWEJ EDYCJI KALENDARZA VOGUE PARIS 2013 BECAUSE WE LOVE YOU

ANJA RUBIK I INNE TOP MODELKI W JUBILEUSZOWEJ EDYCJI KALENDARZA VOGUE PARIS 2013 BECAUSE WE LOVE YOU

Anja Rubik została jedną z twarzy kalendarza Vogue Paris 2013, który obchodzi 75.lecie swojego istnienia. Inne top modelki również zostały wyróżnione, a my mamy pierwsze zdjęcia!

W maju na jego kartach zobaczymy sensualne zdjęcie Kate Moss, kwiecień upłynie nam pod znakiem urodziwej Holenderki Lary Stone, a luty przyjdzie wraz z balansującą na skraju erotyki fotografią Anji Rubik autorstwa Hedi Slimane’a. Mowa oczywiście o jednym z najsłynniejszych i najbardziej artystycznych kalendarzy na świecie, Vogue Paris 2013.

 

Ta edycja kalendarza jest wyjątkowa w dwójnasób. Po pierwsze każdy miesiąc zadedykowano innej ikonie modelingu, po drugie jest to jubileuszowe, bo 75. wydanie. Co roku paryska biblia mody wybiera najlepsze ujęcia z sesji na łamach Vogue Paris i publikuje je w Vogue Paris Calendar.

 

Daria Werbowy, Sasha Pivoarova, Raquel Zimmerman… W 2013 Anji Rubik, którą models.com umieścił na liście ikon modelingu, również nie mogło zabraknąć w tym zacnym gronie.

 

Skąpe stroje, sensualne fotografie i obrazy światowej sławy fotografów, to już tradycja kalendarza Vogue Paris. Zobaczymy zdjęcia Mario Sorrenti, Hedi Slimane, Mikaela Jansson’a I duetów Inez & Vinoodh oraz Mert & Marcus. Mamy dla Was pierwsze zdjęcia z kalendarza na rok 2013, na kolejne sześć czekamy z niecierpliwością. Because we love you. 

 

tagi: Vogue | kalendarz Vogue | Hedi Slimane | Anja Rubik |

podobne artykuły