Logotyp serwisu lamode.info
3.1 PHILIP LIM – LOOKBOOK KOLEKCJI LATO 2011

3.1 PHILIP LIM – LOOKBOOK KOLEKCJI LATO 2011

Wyblakła zieleń i pomarańcz, szarości oraz beże. Obejrzyjcie letnią minimalistyczną kolekcję marki 3.1 Philip Lim.

Philip Lim to Taj mieszkający i projektujący w Stanach Zjednoczonych. Jego marka 3.1 Philip Lim jest propozycją easy chic, łączącą klasykę z nowoczesnością. Sam projektant styl swoich damskich i męskich linii określa mianem „młodzieżowej elegancji”.

 

W tym duchu utrzymana została damska kolekcja 3.1 Philip Lim na lato 2011. Składają się na nią ubrania o prostych, minimalistycznych formach, w których istotną rolę gra detal. Proste t-shirty wzbogacone zostały przez oryginalne rozcięcia, spódnicom i sukienkom zaś zróżnicowano długość. Dominują sylwetki chłopięce, natomiast kobieca talia dochodzi do głosu jedynie za pomocą delikatnych draperii topów i kamizelek.

 

Szlachetność form podkreślają piękne, lekko wyblakłe przez letnie słońce kolory. Łososiowy, szary, kremowy, oliwkowy to podstawowe barwy tego lata według 3.1 Philip Lim. Jedynym deseniem pojawiającym się na tkaninach są ledwie widoczne, nieregularne paski.

 

Rzucające się w oczy akcesoria to przede wszystkim proste torby o zróżnicowanej wielkości oraz buty na topornych platformach. Tworzą kontrast z lekkością tkanin ubrań, jednocześnie dobrze z nimi współgrając.

 

tagi: kolekcja | wiosna-lato 2011 | Philip Lim |

podobne artykuły