PL / EN
2. ODCINEK III SEZONU TOP MODEL ZOSTAŃ MODELKĄ

2. ODCINEK III SEZONU TOP MODEL ZOSTAŃ MODELKĄ

W ubiegłą środę (13.03) odbyła się emisja drugiego odcinka III edycji popularnego reality show „Top Model. Zostań Modelką”. Jakie atrakcje tym razem jurorzy zapewnili modelkom? Co przykuło naszą uwagę? Sprawdźcie!

W ubiegłą środę (13.03) odbyła się emisja drugiego odcinka III edycji popularnego reality show „Top Model. Zostań Modelką”. Tym razem ekipa kontrowersyjnego programu, przeprowadziła casting w warszawskiej siedzibie TVN. Co najbardziej przykuło naszą uwagę? Czy widzieliśmy przyszłą, polską Top Model?

 

 

Śledząc komentarze na forach i opinie po premierze pierwszego odcinka, można było zauważyć spore rozczarowanie widzów spowodowane wyborem uczestniczek. Casting, który odbył się wtedy w Białymstoku i Rzeszowie niestety nie przyciągnął zbyt wielu potencjalnych modelek i jurorzy zmuszeni byli do przepuszczenia do następnego etapu dziewczyn, które choć w najmniejszym stopniu spełniały sprecyzowane wymogi modelingu. Ku naszemu pozytywnemu zaskoczeniu w drugim odcinku było w czym wybierać, a my zaczęliśmy się zastanawiać, dlaczego niektóre dziewczyny nie zostały jeszcze zescoutowane przez polskie agencje modelek, gdzie mogłyby już robić wielką, światową karierę!

 

 

Pojawiło się kilka dziewczyn o oryginalnej urodzie, charakterystycznych rysach twarzy i filigranowych figurach (nawet sam Dawid Woliński kilkukrotnie stwierdził, że niektóre kandydatki są zbyt szczupłe i jego sukienki, by na takich sylwetkach "wisiały"). Żeby nie było jednak zbyt kolorowo, kilka uczestniczek dostało też reprymendę i zasugerowano im, by popracowały nad swym ciałem. Szczególnie nowa jurorka, choreografka pokazów Katarzyna Sokołowska, zwracała uwagę na wymiary kandydatek. Na jej ocenie zaważyły także umiejętności chodzenia w wysokich szpilkach.

 

 

 

Jak zwykle również, nie obyło się bez smutnych historii i opowieści o ciężkim dzieciństwie. Takie epizody, zwiększające oglądalność i tym razem były niestety nieodzownym elementem kolejnego, drugiego odcinka programu „Top Model. Zostań Modelką”. Szkoda, bo my szczerze powiedziawszy czujemy już chyba przesyt używania takich zabiegów. Kolejnymi, dość kontrowersyjnymi elementami byli pojawiający się na wybiegu „partnerzy”, z którymi przyszłe modelki musiały pozować przed obiektywem Marcina Tyszki. Kogut, wąż, pająk czy karaluch? Czemu nie. Co więcej, tym razem nie było zabawy w mące, lecz kąpiel w wannie oraz bujana huśtawka.

 

 

Zobaczcie jakie jeszcze atrakcje zapewnili nam jurorzy III edycji „Top Model. Zostań Modelką” w drugim odcinku kontrowersyjnego programu

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Top Model | Top Model. Zostań Modelką | Katarzyna Sokołowska | Marcin Tyszka | Joanna Krupa | Top Model sezon 3 | Top Model s03e02 | Dawid Woliński |

podobne artykuły