PL / EN
140-TE URODZINY JEANSÓW LEVI’S 501®

140-TE URODZINY JEANSÓW LEVI’S 501®

W najbliższy weekend (8-9 marca) w warszawskich Złotych Tarasach będzie na Was czekała kultowa marka Levi Strauss wraz ze znaną blogerką Jessy Mercedes! Zrób zdjęcie i pokaż światu swoją interpretację Levi’s 501®

 

Od lutego legendarna marka Levi’s® świętuje 140-te urodziny modelu 501® i prowadzi kampanię zatytułowaną “501® Interpretation”. Unikatowe spodnie oddawane są w ręce fanów - młodych i starszych, sławnych i nie tylko - po to, by każdy z nich podzielił się swoją indywidualną interpretacją oryginalnego stylu 501®.

 

 

W najbliższy weekend (8-9 marca) można przyjść do sklepu Levi’s® w warszawskich Złotych Tarasach i przedstawić swoją inspirację tym modelem. Będzie czekała tam na Was jedna z popularnych blogerek Jessy Mercedes, która w razie potrzeby pomoże Wam w stylizacjach. Co więcej, marka Levi Strauss zapewni specjalną fotobudkę Levi’s®, dzięki której każdy będzie mógł uwiecznić na fotografii swoją indywidualną interpretację modelu 501®!

 

 

Ze wszystkich zdjęć zostaną wybrane te najciekawsze i opublikowane w specjalnym albumie wydanym na tę okazję, pt.: "Book of 501®". Możecie także przyłączyć się do akcji tagując się w swoich dżinsach 501® poprzez #501 na Twitterze i Instagramie lub bezpośrednio ładując zdjęcia na www.levis501.com.

 

 

Zobaczcie w galerii kilka propozycji na outfit z nieśmiertelnym modelem Levi's 501® w roli głównej!


video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Levi's 501® | Levi Strauss | Levi's 501® 140 urodziny | jeansy Levi Strauss | Jessica Mercedes | Jessica Mercedes Levi's 501® |

podobne artykuły