PL / EN
1,2,3... SPLASH! - ZMYSŁOWA LILY DONALDSON W SESJI HISZPAŃSKIEGO VOGUE

1,2,3... SPLASH! - ZMYSŁOWA LILY DONALDSON W SESJI HISZPAŃSKIEGO VOGUE

Białe złoto, metaliczne odcienie, wzburzone morze i Lily Donaldson niczym syrena na jego brzegu. Prezentujemy sesję autorstwa Alexiego Lubomirskiego dla hiszpańskiego Vogue.

W czerwcowym wydaniu hiszpańskiego Vogue (06/2012) na dobre zagościło gorące lato. Sesja zdjęciowa 1,2,3… Splash z modelką Lily Donaldson w roli głównej i zdjęciami autorstwa Alexiego Lubomirskiego przywodzą na myśl wakacje na hiszpańskich wyspach. Całość stylizowała hiszpańska stylistka Belen Antolin.

 

W rolach głównych występuje białe złoto, metaliczne tkaniny i skąpe stroje kąpielowe. Lily ma na sobie zapierającą dech w piersiach suknię z kolekcji Ralph Lauren, mini z błyszczących turkusowych cekinów imitujących rybie łuski Blumarine czy długą do ziemi kreację łączącą cekiny i koronkę projektu Marchesa. Warto też zwrócić uwagę na przepiękne kostiumy kąpielowe, jak na przykład ten wyszywany błyszczącymi kamieniami Lola Li i ten marki Miu Miu.

 

Lily Donaldson w sesji 1,2,3 Splash Vogue Spainfot. Alexi Lubomirski/ modelka Lily Donaldson/ stylizacja Belen Antolin/ Vogue Spain czerwiec 2012

 

Założeniem sesji było pokazanie magicznego świata fantastycznych syren. Alexi Lubomirski sprostał zadaniu?

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Lily Donaldson | Alexi Lubomirski | editorial | Vogue Spain |

podobne artykuły