lamode > URODA > MAKIJAŻ > VICTORIA BECKHAM x ESTEE LAUDER
Lamode.info

VICTORIA BECKHAM x ESTEE LAUDER

VICTORIA BECKHAM x ESTEE LAUDER

Dodane przez Marta Waglewska
17 Sierpień '16

Limitowana kolekcja kosmetyków sygnowana przez projektantkę – to była tylko kwestia czasu oraz tego, pod jakim szyldem. Victoria Beckham – bo to o niej mowa, oficjalnie potwierdziła na swoim Instagramie to, co wcześniej uczyniła sama marka Estee Lauder: we październiku br do sklepów trafi zaprojektowana przez nią makijażową linia składająca się z 15 produktów. Victoria Beckham Estee Lauder będzie można kupić w kilku wybranych z ponad 400  sklepów celebrytki, w sklepie online victoriabeckham.com oraz na platformie jej partnera esteelauder.com.

 

Obie strony chwalą sobie współpracę; Estee Lauder wskazuje Victorię jako osobowość, która podobnie jak założyciel marki wyczuwa kobiece potrzeby i potrafi wyjść im naprzeciw, zaś ona sama podkreśla, że stworzenie własnej linii kosmetyków nie tylko było dla niej kuszącym wyzwaniem, ale też swoistym dopełnieniem propozycji jej własnego brandu.

 

Jaki kosmetyk z linii Victoria Beckham Estee Lauder chciałybyście przetestować w pierwszej kolejności? My stawiamy na rozświetlający krem Morning Aura i rozświetlacz Modern Mercury!

 

Zobaczcie tutorial, w którym projektantka daje wskazówki, jak szybko i dobrze wykonać makijaż w stylu London look – ten, który najlepiej definiuje ją samą!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja