lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > UBIERZ SIĘ JAK MIRANDA KERR DO 300 PLN
Lamode.info

UBIERZ SIĘ JAK MIRANDA KERR DO 300 PLN

UBIERZ SIĘ JAK MIRANDA KERR DO 300 PLN

Dodane przez Kinga Nowicka
21 Sierpień '14

Jest jedną z tych modelek, której codzienne stylizacje budzą większe zainteresowanie, niż kreacje od największych domów mody. Miranda Kerr, choć idealnie wpisuje się w myśl zasady, że „ładnemu we wszystkim ładnie”, udowadnia, że najprostsze rozwiązania i zestawienia kolorystyczne są kluczem do sukcesu udanej stylizacji.

 

Nam spodobał się jeden z tych looków modelki, w którym Miranda zdecydowała się na bardzo kobiece, a zarazem proste i klasyczne elementy garderoby. Basicowy t-shirt zestawiła z krótkimi skórzanymi szortami, które świetnie podkreśliły jej doskonałą figurę i niebotycznie długie nogi. Czarno- biały zestaw przełamują czółenka w jednym z najmodniejszych odcieni w tym sezonie, czyli bordo. Dodatki ograniczone zostały do czarnych okularów przeciwsłonecznych i skórzanej torebki, czyli obowiązkowych must have’ów każdej damskiej szafy.

 

Postanowiliśmy zainspirować się tą jedną z wielu udanych stylizacji Mirandy i odtworzyć ją przy wykorzystaniu rzeczy z popularnych sieciówek i w bardzo przystępnych cenach. Czy zatem można ubrać się jak Miranda Kerr i wyglądać modnie i z klasą za niewiele ponad 300 pln? Można! Poniżej znajdziecie dowody! 

 

 

UBIERZ SIĘ JAK MIRANDA KERR DO 300 PLN

Biały t-shirt H&M - 29, 90 pln; Okulary przeciwsłoneczne Reserved - 39, 99 pln; Czarne szorty z imitacji skóry H&M - 59, 90 pln; Torebka Mizensa - 69 pln; Bordowe czółenka DeeZee.pl - 129 pln

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja