lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > UBIERZ SIĘ JAK BEYONCE - STYLIZACJE NA FESTIWAL
Lamode.info

UBIERZ SIĘ JAK BEYONCE - STYLIZACJE NA FESTIWAL

UBIERZ SIĘ JAK BEYONCE - STYLIZACJE NA FESTIWAL

Dodane przez Redakcja
28 Czerwiec '14

Sezon festiwali w Polsce właśnie się rozpoczął! Za nami Orange Warsaw Festival, a przed nami m.in gdyński Opener. Od dawna wydarzenia te nie są jednak już tylko muzyczną ucztą dla uszu, ale także rewią mody. Każdy z nich rządzi się swoimi modowymi prawami, jednak wszystkie łączy kilka wspólnych pierwiastków. Podczas festiwalu Coachella, Beyonce pojawiła się w kilku różnorodnych zestawieniach, które z pewnością mogą zainspirować każdą miłośniczkę wygodnej i stylowej mody festiwalowej.

 

Zestaw, który dziś dla Was odtwarzamy jest kwintesencją estetyki panującej na muzycznych imprezach. Beyonce postawiła na uniwersalne jeansowe szorty, przewiewną białą bluzkę oraz pasiastą koszulę, którą niedbale przewiązała w pasie. Całość uzupełniła dodatkami w postaci zamszowego worka, skórzanych botków, melonika i dużych okularów.

 

Oprócz propozycji produktów, które pomogą Wam odtworzyć powyższy zestaw, w naszej galerii znajdziecie również pozostałe zdjęcia stylizacji Beyonce z festiwalu Coachella. Zainspirujcie się!

 

Ubierz się jak - Beyonce

 

fot. iambeyonce.com, materiały prasowe

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja