lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > UBIERZ SIĘ JAK - ANNA WINTOUR
Lamode.info

UBIERZ SIĘ JAK - ANNA WINTOUR

UBIERZ SIĘ JAK - ANNA WINTOUR

Dodane przez Kinga Rylska
11 Marzec '14

Któż zna się na modzie lepiej niż jej wyrocznia, naczelna amerykańskiego wydania magazynu Vogue, Anna Wintour? Na dźwięk jej nazwiska największym projektantom zaczynają drżeć kolana. To ona rokrocznie opiniuje ich kolekcje i nie waha się wyrazić dezaprobaty. Anna Wintour potrafi bez chwili wahania „wyrzucić w błoto” tysiące dolarów, gdy sesja jej się nie spodoba i ot tak, odmówić jej publikacji. Doradców ma niewielu, bo i tak liczy się głównie z własnym zdaniem. Byłą zresztą pierwowzorem postaci, granej przez Meryl Streep w głośnym filmie „Diabeł ubiera się u Prady”.

 

 

Jeśli chodzi o własne stylizacje, naczelna Vogue jest zachowawcza. Zazwyczaj nosi stonowane sukienki i płaszcze z eleganckimi dodatkami. Jej styl można określić wobec tego mianem ponadczasowej klasyki. Dziś postanowiliśmy odtworzyć jedną ze stylizacji Anny. Co założyć, by wyglądać jak naczelna amerykańskiego wydania „biblii mody”?

 

 

 Anna Wintour styl

źródło: fot.: Facebook / packshoty: BoutiqueLaMode.com

 

 

Pomarańczowa dwuwarstwowa spódnica na gumce z limitowanej kolekcji Lidii Kality dla BoutiqueLaMode.com, której pierwsza warstwa jest wykonana z transparentnego jedwabiu, wykończonego czarną błyszczącą lamówką, zaś drugą warstwę stanowi czarna elastyczna wiskoza, idealnie dopasowująca się do sylwetki, to naszym zdaniem strzał w dziesiątkę. Do tego szary longsleeve wykonany z cienkiej bawełny JUST PAUL et voila! Całość uzupełnilibyśmy klasycznymi czarnymi czółenkami na niskim obcasie projektu Lidii Kality oraz ręcznie robioną na drutach czerwoną bransoletką marki Roboty Ręczne. Niezapominajmy, że idealnym zwieńczeniem każdej stylizacji są perfumy! Nasz wybór to zapach sygnowany nazwiskiem Michał Szulc, który został skomponowany z zaskakujących połączeń i niebanalnych nut zapachowych – Sale Perfume 01.

 

 

Podpowiadamy, że wszystkie produkty, dzięki którym odtworzycie stylizację Anny Wintour, znajdziecie w BoutiqueLaMode.com.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja