PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK AYMELINE VALADE

UBIERZ SIĘ JAK AYMELINE VALADE

Odtwarzamy dla Was look modelki z balu MET!

 

W stylu Aymeline Valade

Uwielbiamy styl Aymeline Valade! Na co dzień zachwyca nonszalancką klasyką i odniesieniami do męskiej garderoby, a na czerwonym dywanie jest zawsze powiewem świeżości wśród zalewu sztampowych sukni. Na specjalne okazje często wybiera garnitury, zdecydowała się na niego również na podczas ostatniej MET Gali w Nowym Jorku.

Francuska modelka podczas tego wyjątkowego wieczoru postawiła na błękitny komplet od Marni wykończony metalicznymi guzikami i blaszkami, które jeszcze bardziej dodawały błysku w blasku fleszy. Dla kontrastu dobrała do niebieskiego zestawu zielony golf oraz krwistoczerwoną szminkę. Można powiedzieć, że gwiazda miała na sobie połyskujący total look, bo obok metalicznego garnituru, światło odbijały też biżuteria, złote obcasy i czarne puzderko wykończone złotem.

Aymeline Valade (fot. Instagram.com/aymelinevalade)

Damskie garnitury – trendy wiosna lato 2017

Komplety zestawione z takich samych marynarek lub topów i spodni to hit obecnego sezonu! Klasyka w czerni i granacie zawsze się obroni, ale na wiosnę i lato polecamy odważyć się na mocny kolor i ciekawe wykończenie, czyli tak jak Aymeline Valade na czerwonym dywanie w Metropolitan Museum Of Art. Oprócz palety niebieskiej, warto pochylić się nad różem, zielenią lub czerwienią, a z printów zastanowić się nad kwiatami lub geometrycznymi wzorami.

Zainspirowała Was stylizacja topmodelki? Przyjrzyjcie się jej z bliska i sprawdźcie, gdzie kupić stylowy damski garnitur! 

tagi: Aymeline Valade | shopping | MET | czerwony dywan |

podobne artykuły