PL / EN
TOMAOTOMO BY TOMASZ OLEJNICZAK 'PIANO FORTE'

TOMAOTOMO BY TOMASZ OLEJNICZAK 'PIANO FORTE'

Zobaczcie wszystkie sylwetki z najnowszej kolekcji Tomaotomo inspirowanej dźwiękami fortepianu!

Tomaotomo by Tomasz Olejniczak: kolekcja Piano Forte

21 czerwca w klimatycznym wnętrzu Reduty Banku Polskiego odbył się pokaz TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak. W swojej najnowszej kolekcji Piano Forte projektant zaprosił wszystkich w podróż po finezyjnej, eleganckiej i bardzo luksusowej Francji. W nadchodzącym sezonie, subtelna ze swej natury kobieta TOMAOTOMO, będzie eksponować swoje atuty za pomocą kontrastu, tak aby stać się wyrazistą i zauważalną w tłumie.

Najnowsza kolekcja Tomaotomo

Inspiracją do stworzenia kolekcji Piano Forte była muzyka fortepianowa i jej dźwięki o skrajnej dynamice oraz zróżnicowanej głośności. W najnowszych projektach Tomasza Olejniczaka wszechobecny był kontrast. Klasyka zderzyła się z nowoczesnością, prostota z ekstrawagancją, a delikatność z temperamentem. Widać było to nie tylko w zestawieniu czerni i bieli, ale także w konstrukcji projektów, doborze tkanin oraz ich faktur. Projektant bez obaw połączył wytworne jedwabie z ekskluzywnym, szwajcarskim haftem, zdobnymi aplikacjami, czy piórami, tworząc klasyczne projekty o intrygującym wyglądzie. To coś dla kobiet zdecydowanych, które znają swoją wartość, a przez strój podkreślają indywidualność i akcentują mocne strony.

POLECAMY: POKAZ MMC STUDIO JESIEŃ ZIMA 2017 - POLSKA MODA NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

Tomaotomo Piano Forte

W kolekcji Tomasza Olejniczaka nie zabrakło eleganckich ubrań na co dzień, ekskluzywnych strojów wieczorowych, a także propozycji dla przyszłych panien młodych. Lansowana kolorystyka to czerń, biel oraz gołębi popiel. Tradycyjnie już na wybiegu TOMAOTOMO oglądaliśmy dobrej jakości krawiectwo, staranne wykończenia oraz efektowne aplikacje. Reżyserem wydarzenia był Maciej Majzner. 

ZOBACZ TEŻ: GWIAZDY NA POKAZIE MACIEJA ZIENIA JESIEŃ ZIMA 2017/18

video

CELINE WIOSNA LATO 2018

tagi: POKAZ MODY | TOMAOTOMO | TOMASZ OLEJNICZAK |

podobne artykuły