PL / EN
SUKNIE ŚLUBNE Z FALBANAMI – TRENDY 2018

SUKNIE ŚLUBNE Z FALBANAMI – TRENDY 2018

Kaskadowo układające się, czy uformowane na kształt baskinki?

NAJMODNIEJSZE SUKNIE ŚLUBNE Z FALBANAMI 2018

Pewne rzeczy się nie zmieniają. Falbany systematycznie wracają na wybiegi w sezonie 2018 – tym razem jednak w zaskakującej, chociaż wciąż subtelnej formie. Ułożone piętrowo i w wersji maxi, nadające sukni ślubnej cygańskiego charakteru lub dekorujące powłóczystą kreację boho. Najmodniejsze falbany to te, które harmonizują z haftami i koronkami, tworząc nieco romantyczny i rustykalny klimat. Takie ślubne modele odkryliśmy dzięki pokazowi domu mody Elisabetty Polignano.

Modne są także suknie w stylu księżniczki i glamour ze sztywnymi falbanami uformowanymi w postać baskinki. Spektakularne, okazałe i wielowarstwowe występują na prostych modelach - dla równowagi wykonanych ze szlachetnych tkanin, takich jak krepa, satyna z połyskiem lub zdobionych wyrafinowanym żakardem.

Wdzięczne drobne falbany doskonale sprawdzą się w towarzystwie romantycznych, delikatnych i zwiewnych sukni ślubnych, zainspirowanych filmem „Pokuta” z Keirą Knightley w roli głównej. Takie drobne akcenty współgrają z asymetrycznymi i luźniejszymi fasonami kreacji, których pomysłodawczynią była Coco Chanel w latach 30.

POLECAMY: TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19 - MODA DAMSKA

W naszej galerii prezentujemy suknie ślubne z falbaną obrazujące aktualne trendy. Podkreślają romantyczny klimat wydarzenia i mają w sobie coś więcej! – odrobinę nonszalancji.  

video

MACIEJ ZIEŃ - BACKSTAGE POKAZU "UNDER PRESSURE"

tagi: ślub | trendy | wiosna lato 2018 | jesień zima 2018 | TRENDY |

podobne artykuły