PL / EN
STYLIZACJE FESTIWALOWE MODELEK

STYLIZACJE FESTIWALOWE MODELEK

Ten styl zasługuje na odrębna kategorię!

Choć od największego i zrzeszającego największą liczbę fanów muzyki i mody festiwalu minęło trochę czasu, w obliczu zbliżającego sie lata nie przestajemy zachwycać się dopracowanymi w każdym szczególe stylizacjami modelek.

MODELKI NA COACHELLA VALLEY AND ARTS FESTIVAL

Nie ma wątpliwości, że Coachella Valley and Arts Festival jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych nie tylko ze względu na atrakcyjny lineup ( w tym roku zagrali m.in. Radiohead, Roisin Murphy, Mura Masa, Kendrick Lamar czy Kaytranada), ale też z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników właśnie ze względu na walor modowy;  trudno wyobrazić sobie lepsze tło do zabawy modą i ładnego jej zobrazowania niż atmosfera kultowego festiwalu w kalifornijskim miasteczku - o czym doskonale wiedzą modelki.

COACHELLA – STYLIZACJE MODELEK

Pieczołowite przygotowanie stylizacji, która wyróżni się na tle miliona innych to jedna sprawa, druga zaś – nie mniej ważna – to nadanie jej odpowiedniej oprawy – uwiecznione na Instagramie dostają drugie życie i pozostają źródłem inspiracji na długo po zakończeniu festiwalowych szaleństw. Kendal Jenner, Chanel Iman, Josephine Skriver, Emily Ratajkowsky – sprawdźcie, jak wyglądały!

ZOBACZ TEŻ: JAKOŚCIOWE RZECZY BASIC

 

video

MICHAL SZULC – BACKSTAGE POKAZU GALENE

tagi: trendy | wiosna lato 2017 | modelki | TRENDY |

podobne artykuły