PL / EN
SPEKTAKULARNE SHOW LOUIS VUITTON W JAPONII: KOLEKCJA CRUISE 2018

SPEKTAKULARNE SHOW LOUIS VUITTON W JAPONII: KOLEKCJA CRUISE 2018

Zobaczcie wszystkie looki z pokazu!

Louis Vuitton Resort SS2018

Louis Vuitton do Kyoto zawitał z kolekcją Resort 2018, gdzie dyrektor kreatywny domu mody, Nicolas Ghesquiere oddał hołd japońskiej tradycji i lokalnemu guru mody – Kansai Yamamoto.

W niedzielny wieczór, serce średniowiecznej dzielnicy Kyoto zostało sprywatyzowane przez legendarny dom mody, aby celebrować najnowszą kolekcję Cruise 2018. Wśród gości pojawiła się Michelle Williams, Isabelle Hupert, czy Sophie Turner, które w światłach latarni migotały pomiędzy zgromadzonymi gejszami, a władze miasta wygłaszały przemówienia, aby podkreślić wyjątkowość okazji. To wydarzenie przesunęło nasze dotychczasowe granice możliwości; zawładnęliście tymi ulicami i zamieniliście je w miejsce prawdziwej zabawy, powiedział Keiji Yamada, gubernator miasta.

ZOBACZ TEŻ: POKAZ CHANEL CRUISE 2018

wideo: Exclusive: Louis Vuitton Cruise 2018 Full Show

Louis Vuitton Cruise 2018

Najnowsza kolekcja Louis Vuitton Cruise wiosna lato 2018 była być może najbardziej ryzykowną, która wyszła spod ręki Ghesquiere’a. Pośród bardzo wielu odniesień do kultury Japonii, pojawiły się cekinowe sukienki ilustrujące elementy tradycyjnego teatru Kabuki i torebki inspirowane Kansai Yamamoto; ojca współczesnej mody w kraju kwitnącej wiśni, który znany jest z błyszczących kreacji dla David’a Bowie. To on przetarł szlaki takim postaciom jak Kenzo Takada, Yohji Yamamoto i Rei Kawakubo, którzy podążyli jego śladami do Paryża.

POLECAMY: KONIEC WYRETUSZOWANYCH ZDJĘĆ - NOWE PRAWO WE FRANCJI

Od czasów pracy u Balenciagi, krawiectwo i konstrukcja Francuza miały wpływ na cały przemysł modowy. Oversizowe, zdekonstruowane marynarki, które pojawiły się pod koniec pokazu, były inspirowane tradycyjnym japońskim stylem, podczas gdy zaokrąglone na ramionach kurtki z krótkim rękawem wydawały się nawiązywać do jego poprzednich kolekcji jesienno-zimowych. Ale nie zabrakła także chłopięcych, opuszczonych w kroku spodni, luźnych sukienek o wyraźnej strukturze i rozciągliwych, kolorowych dżinsów.

Zobaczcie sami – te looki zasługują na uwagę, a moda nie przejdzie obok nich obojętnie.

video

CELINE WIOSNA LATO 2018

tagi: POKAZ MODY | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły