lamode > URODA > ZAPACHY > ROONEY MARA W KAMPANII ZAPACHU CALVIN KLEIN DOWNTOWN - WIDEO
Lamode.info

ROONEY MARA W KAMPANII ZAPACHU CALVIN KLEIN DOWNTOWN - WIDEO

ROONEY MARA W KAMPANII ZAPACHU CALVIN KLEIN DOWNTOWN - WIDEO

Dodane przez Ismena Dąbrowska
19 Lipiec '13

Ma stanowić silną konkurencję dla niezawodnej Euphorii. Jego kwiatowo-drzewna kompozycja rozkwita nutami włoskiej cytryny, bergamotki, nerolii, gruszki i śliwki. W sercu wyczujemy gardenię, różowy pieprz i liście fiołka. W bazie ukryto aromaty cedru, kadzidła, wetywerii i piżma. Najnowszy zapach dla kobiet Downtown od Calvina Kleina to propozycja dla kobiet pewnych siebie, obywatelek świata żyjących według własnych zasad i wartości. Indywidualistek, które funkcjonują zgodnie z rytmem tętniącego miasta czerpiąc z niego najlepszą energię.

 

Nic dziwnego, więc, że ambasadorką zapachu została Rooney Mara – aktorka o wielu twarzach, wciąż zaskakująca nonkonformistka. Choć już od dawna w mediach pojawia się kampania z jej udziałem – świetne zdjęcie Jeana-Baptiste Modino to zaledwie na początku lipca premierę miał film reklamowy w reżyserii Davida Finchera. Wideo tętni zmiennością życia w Nowym Jorku, pokazuje historię kobiety, która aktywnie w nim uczestniczy wciąż będąc w zgodzie ze sobą.

 

Czy Downtown przebije popularnością Euphorię? Na ten werdykt będziemy musieli jeszcze poczekać, ale póki, co zobaczcie wideo z udziałem Rooney Mary. Lubimy!

 

źródło: youtube.com

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja