lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > POKAZ CHANEL HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2012/2013
Lamode.info

POKAZ CHANEL HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2012/2013

POKAZ CHANEL HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2012/2013

Dodane przez Ismena D.
04 Lipiec '12

Rangi tego wydarzenia nie trzeba nikomu uświadamiać, bowiem po raz kolejny pokaz haute couture Chanel jesień zima 2012/2013 był wydarzeniem z najwyższej półki. Odbył się 3 lipca w paryskim Grand Palais, gdzie zwykle Dyrektor Kreatywny domu mody Karl Lagerfeld organizuje pokazy najnowszych kolekcji.

 

Poza śmietanką towarzyską Paryża pojawiły się też światowe gwiazdy mody, filmu i modelingu. Po wybiegu przeszły wielkie nazwiska, bo u Chanel wszystko musi być najwyższej klasy. Nie zabrakło również polskich akcentów, bowiem w kreacjach haute couture pojawiły się Anja Rubik, Kasia Struss, Hania Koczewska i Patrycja Gardygajło.


Pokaz zatytułowany New Vintage był swoistym hołdem Lagerfelda dla dokonań projektantki i założycielki tej legendarnej marki, Coco Chanel. Na wybiegu pojawiło się wszystko, co współtworzy historię domu mody stanowiąc człon jego modowego DNA. W sali ozdobionej aż 6,5 tysiącami Kamelii ukochanych kwiatów Coco, które zarazem są znakiem firmowym Chanel można było zobaczyć projekty klasycznych żakietów, tweedowe płaszcze czy kostiumy, wariację na temat wzorów uzupełnioną błyszczącymi rajstopami. Kreacje wieczorowe klasyczne w kroju, ale też i kolorze, choć momentami potraktowane z fantazją jak te zdobione kwiatami Kamelii czy puchatymi pomponikami. Pokaz w przepięknej sukni z piór zamknęła Lindsey Wixson. Idealna propozycja do ołtarza!

 

Zobaczcie wszystkie propozycje Karla Lagerfelda na jesień zimę 2012/2013.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja