lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > PIERWSZA CIĄŻOWA STYLIZACJA BEYONCÉ
Lamode.info

PIERWSZA CIĄŻOWA STYLIZACJA BEYONCÉ

PIERWSZA CIĄŻOWA STYLIZACJA BEYONCÉ

Dodane przez Katarzyna T.
29 Sierpień '11

Beyoncé, najjaśniej świecąca gwiazda międzynarodowego show-biznesu, jest w ciąży! Sama artystka potwierdziła tę informację tuż przed swoim występem podczas wczorajszego rozdania nagród MTV Video Music Awards 2011 w Los Angeles. Nie musimy się nawet domyślać, że od tego momentu stała się niekwestionowaną gwiazdą wieczoru.

 

Na czerwonym dywanie piosenkarka zaprezentowała się w przepięknej pomarańczowej sukni od Lanvin. Minimalistyczna, ale jednocześnie efektowna kreacja ukryła zmiany w figurze „Królowej B”, ona jednak z radością podkreślała łuk brzucha, obejmując się w charakterystyczny dla kobiet w ciąży sposób. Następnie, gdy już znalazła się na scenie w garniturze projektu Dolce&Gabbana, zanim wykonała utwór Love On Top, powiedziała: Tego wieczoru chciałabym, abyście wszyscy powstali i poczuli miłość, która rośnie we mnie.  

 

Fani piosenkarki byli zaskoczeni, choć już od kilku tygodni piosenkarka nie kryła się z wypowiedziami na temat pragnienia spełnienia się w roli matki. Nas - czujnych modowych obserwatorów - interesuje, jak zmieni się styl zmysłowej królowej muzyki pop…? Być może artystka stworzy linię ubrań dla kobiet w ciąży i dla maluchów – podobnie jak inne znane osobistości? Nie możemy się już doczekać!

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/PIERWSZA CIAZOWA STYLIZACJA BEYONCE/EN_00977651_0072.jpgfot. East News/ Beyonce w sukni Lanvin podczas MTV Video Music Awards 2011

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja