lamode > URODA > ZAPACHY > PERFUMY B. BALENCIAGA SKIN
Lamode.info

PERFUMY B. BALENCIAGA SKIN

PERFUMY B. BALENCIAGA SKIN

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
29 Wrzesień '15

Perfumy B. Balenciaga SKIN to pierwsza kompozycja, za którą był odpowiedzialny dyrektor kreatywny marki – Alexander Wang. „Wyobrażam sobie, że ten zapach łączy ponadczasową klasykę z czymś nieoczekiwanym” – powiedział ówczesny główny projektant francuskiego domu mody. Nowa propozycja jest bardzo uwodzicielska i uzależniająca, a jednocześnie delikatna i intymna. Wymienione cechy opisują również kobietę, której dedykowana jest ta woń.

 

B.Balenciaga Skin ukazuje bardziej zmysłową interpretację oryginalnego zapachu i skupia w sobie elegancką kombinację kwiatowo-drzewnych akordów. Zielona herbata i konwalia majowa znajdujące się w nucie głowy zapewniają delikatność i orzeźwienie. Następnie pojawia się piwonia uwalniając swoje jedwabiście pudrowe wnętrze, która przechodzi w ciepłe i wytrawne nuty wetiwera oraz kaszmirowego drewna.

 

Flakon to klasyczna, architektoniczna bryła sześcianu z unikalnym łukowym sklepieniem zamkniętym w nakrętce. Szlachetna i subtelna paleta barw bazuje na przezroczystym szkle i detalach z różowego złota. Zgodnie z wizją twórców, „naga” kolorystyka i mocna, architektoniczna konstrukcja idealnie oddają obraz nowoczesnej kobiety Balenciaga.

 

Ceny i dostępności:


30 ml EDP – 250 zł

 

50 ml EDP – 340 zł

 

75 ml EDP – 410 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja