lamode > TRENDY > MIEJSCA > NOWY ŚWIAT CONCEPT STORE – WARSZAWSKI BUTIK Z OFERTĄ NIEZALEŻNYCH POLSKICH MAREK
Lamode.info

NOWY ŚWIAT CONCEPT STORE – WARSZAWSKI BUTIK Z OFERTĄ NIEZALEŻNYCH POLSKICH MAREK

NOWY ŚWIAT CONCEPT STORE – WARSZAWSKI BUTIK Z OFERTĄ NIEZALEŻNYCH POLSKICH MAREK

Dodane przez Redakcja
31 Październik '14

Od niedawna na „modowej mapie” Warszawy pojawiło się nowe miejsce, które ucieszy przede wszystkim fanów niezależnych polskich twórców. Na jednej z najpopularniejszych ulic w samym centrum stolicy powstał butik Nowy Świat Concept Store, który w swojej ofercie skupia twórców odzieży, toreb, biżuterii i obuwia. Dla tych, którzy w modzie cenią sobie indywidualizm oraz projekty, stworzone z myślą o tym, aby klient cieszył się nie tylko z zakupu unikatowej, ale przede wszystkim świetnie wykonanej rzeczy, z pewnością znajdą tam coś dla siebie. 

 

Butik Nowy Świat Concept Store zaprosił zatem do współpracy takie marki jak BaBroszka, Chic, Chou Choux, Coloroffon.com, DOGUI, Equilibre, Hedoco, Hultaj Polski, Intensi, Joanna Jachowicz Fashion, KISS THE FROG, MAKO, Miss Trouble, Moelle, Monica Nera – handmade with love, POR FAVOR, Rabarbar, Sylwia Paśmionka Fashion Designer, Uncommon oraz Unicorno. W większości są to firmy, które stawiają na modę uniwersalną, prostą, ale jednocześnie niebanalną. Ich klientem są ludzie, którzy z jednej strony chcą czuć się dobrze w swoich rzeczach, a z drugiej - wyróżniać sie z tłumu ciekawym krojem, fakturą czy detalem - a to wszystko bez obawy, że w promienu kilometra spotkamy osobę od stóp to głów ubraną tak samo jak my.

 

Odwiedzając to nowe wyjątkowe miejsce na warszawskim Nowym Świecie, możemy być pewni, że czeka tam na nas nie tylko perspektywa udanych zakupów, ale również świetna obsługa, za którą stoi indywidualne podejście do klienta, profesjonalne porady oraz cenne wskazówki w kwestii wyboru nowych elementów naszej garderoby.


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja