lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > ANNA SUI - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2015
Lamode.info

ANNA SUI - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2015

ANNA SUI - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2015

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
13 Listopad '14

Atmosfera kolorowych i wyzwolonych lat 70. udzieliła się w wiosenno-letnim sezonie 2015 wielu zagranicznym projektantom. Anna Sui również nie przeszła obojętnie obok rockandrollowej dekady, prezentując na nowojorskim wybiegu szereg własnych pomysłów kojarzących się z charakterem tamtej epoki.

 

Gdyby Ziggy Stardust spotkał się na jednej scenie z Joni Mitchell, Mickiem Jaggerem i Jimim Hendrixem, to bez wątpienia byłby to najbardziej spektakularny  koncert rockandrollowy. Podobne silne wrażenia towarzyszyły pokazowi najnowszej kolekcji Anny Sui, kiedy na jednym wybiegu doszło do spotkania stylu wyzwolonej hippisowskiej kontrkultury, kosmicznego glam rocka oraz estetyki art deco.  

 

Pokaz najnowszej wiosenno-letniej kolekcji Anny Sui można potraktować jako retrospektywny przegląd najpopularniejszych krojów fasonów przełomu lat 60. i 70. Na wybiegu pojawiły się charakterystyczne sukienki typu „baby doll”, szerokie spodnie z cienkiego denimu z wysokim stanem, spódnico-spodnie, krótkie szydełkowe topy, patchworkowe kurtki oraz dodatki z frędzlami.

 

Biżuteryjnym zdobieniom, kolorowym haftom i barwnym nadrukom towarzyszyła spora różnorodność materiałów – od denimu, poprzez żakardy, jedwabie i aksamit. Szeroka gama kolorów oraz imponująca ilość dodatków jeszcze bardziej podkreśliła efekt maksymalistycznej mody amerykańskiej projektantki.

 

Jesteście ciekawi efektów? Zajrzyjcie do naszej galerii.

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja