lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > MĘSKI TRENCZ – ULUBIONY MODEL GWIAZD
Lamode.info

MĘSKI TRENCZ – ULUBIONY MODEL GWIAZD

MĘSKI TRENCZ – ULUBIONY MODEL GWIAZD

Dodane przez Kinga Rylska
18 Listopad '13

Coraz zimnej? Właśnie wybraliśmy się na poszukiwania męskiego płaszcza, który będzie zgodny z aktualnymi trendami! Sprawdziliśmy co noszą gwiazdy. Co zauważyliśmy? Szczególnym powodzeniem cieszy się model, o którym marzą tak naprawdę kobiety i mężczyźni! O czym konkretnie mowa? O trenczu! A w szczególności tym marki Burberry, bo to inwestycja w prawdziwą klasykę.

 

 

 

I mimo tego, że w sezonie jesień zima 2013/14 można z powodzeniem wyróżnić kilka znaczących tendencji w lansowanych przez domy mody i projektantów płaszczach, gwiazdy pokochały model brytyjskiej marki. Jaki dokładnie? Ten typu Parisienne, bo od czasów kiedy wylansowało je właśnie Burberry, trencze nie mają sobie równych. To absolutny klasyk w szafie każdego mężczyzny, który zyskał przydomek nieśmiertelnego. Pasuje na każdą okazję i stosunkowo łatwo zestawiać go na różne sposoby z innymi elementami stroju. Zobaczcie jak noszą go gwiazdy światowego formatu.

 

 

Burberry trencz celebrities Od lewej: Jamie Campbell, Kate Beckinsale i Tom Hooper, Tom Hardy

 

 

My dane stylizacje uzupełnilibyśmy dodatkowo zapachem. Wybór redakcji to nowa propozycja od brytyjskiego domu mody: Burberry Brit Rhythm.

 

 

 Zapach Burberry Brit Rhythm

Zapach Burberry Brit Rhythm

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja