PL / EN
MASKARA BIG&BEAUTIFUL BFLY BUTTERFLY OD MARKI ASTOR

MASKARA BIG&BEAUTIFUL BFLY BUTTERFLY OD MARKI ASTOR

Nowy tusz do rzęs od marki Astor to kosmetyczne wcielenie motyla! Poznajcie maskarę Big&Beautiful BFly Butterfly!

Czy możliwe jest uzyskanie efektu motyla… w urodzie? W ubiegłym tygodniu w czasie swojej prezentacji prasowej Astor przekonał nas, że tak! W palmiarni Izumi Sushi przywitały nas żywe, piękne i kolorowe owady, które były zapowiedzią kolejnej w tym roku maskary marki.

 

Umieszczona w zaokrąglonym, metalicznym opakowaniu mieniącym się liliowym kolorem, żelowa formuła sprawia, że rzęsy lekkie niczym skrzydła motyla. Po raz pierwszy taki efekt daje Big&Beautiful BFly Butterfly. Pozwala osiągnąć dużą objętość, pogrubia i dzięki falistej szczoteczce, dopasowanej do kształtu oka, podkręca oraz pokrywa kolorem wszystkie rzęsy. Pozostają elastyczne i nieobciążone tuszem.

 

Co o nowej maskarze sądzi słynna modelka, doradca artystyczny i ambasador marki, Heidi Klum?

 

Lubię spoglądać na świat spod niesamowicie długich rzęs, które nie sprawiają wrażenia kruchych i łamliwych. Żelowa konsystencja maskary Big & Beautiful BFly Butterfly Look marki Astor jest lekka i zapewnia moim rzęsom ogromną dawkę objętości oraz podkręcenia, a ich elastyczność jest godna pozazdroszczenia.Wydają się gigantyczne, ale są lekkie, niczym skrzydła motyla. Teraz mogę się cieszyć trzepoczącymi rzęsami, tak bardzo, jak tylko tego pragnę”.

 

My jesteśmy na tak!

 

tagi: Astor | maskara Big & Beautiful BFly Butterfly Look | maskara |

podobne artykuły