PL / EN
MAKIJAŻ ŚLUBNY

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Wcale nie musi być nudno i przewidywalnie!

Makijaż ślubny to jedna z tych kwestii, w której zdecydowanie warto oddać się w ręce profesjonalisty. Zawodowi makijażyści na co dzień pracujący dla najlepszych marek  beauty jak np. Bobbi Brown zdradzają, jakie jest pierwsze pytanie, które zadają przyszłej pannie młodej: w jakim makijażu czujesz się najbardziej atrakcyjna, najbardziej sobą?

DOŁACZYCIE DO WYPRAWY REKDAKCJI LAMODE.INFO NA PARIS FASHION WEEK?

MAKIJAZ ŚLUBNY KROK PO KROKU

Podstawą sukcesu jeśli chodzi o świeży i piękny ślubny make up będzie nieskazitelna cera. Warto postawić na dobry nawilżający krem dedykowany rodzajowi cery – dla suchej zapewniający nawilżenie i odżywienie, z kolei mieszana uspokoi się i bedzie współpracować po zastosowaniu lekkiej beztłuszczowej formuły.

ŚLUBNY MAKIJAŻ - TRIKI

Warto pamiętać, że ten sam efekt – np. rozswietlenia, w zależności od rodzaju skóry, uda się osiągnąć przy zastosowaniu różnych produktów i różnych technik aplikacji. To podstawowe minimum, bez którego żaden ślubny makijaż nie przetrwa.

W tym miejscu można postawić kropkę, jeśli chodzi o to co trzeba – tu zaczyna się wolna amerykanka i dobrze byłoby samej lub wspólnie z makijażystką zastanowić się nad tym, co w tym wyjątkowym dniu jeśli chodzi o make up będzie dla nas najważniejsze.

Może to właśnie ten obszar, gdzie chcemy popuścić wodze wyobraźni i odejść od sztampy?

TRENDY W MAKIJAŻU ŚLUBNYM

Makijaż nude czy czerwona szminka albo podkreślone białą kredką oko? Sprawdźcie, jakie makijażowe trendy warto rozważyć przygotowując się do wykonania ślubnego make upu!

ZOBACZ TEŻ: NAJPIEKNIEJSZE BUKIETY ŚLUBNE

 

video

GABRIELLE CHANEL, THE PURSUIT OF PASSION

tagi: makijaż | ślub | trendy | trendy wiosna lato 2017 | TRENDY |

podobne artykuły