lamode > URODA > MAKIJAŻ > LE TEINT TOUCHE ÉCLAT - NOWY PODKŁAD YSL
Lamode.info

LE TEINT TOUCHE ÉCLAT - NOWY PODKŁAD YSL

LE TEINT TOUCHE ÉCLAT - NOWY PODKŁAD YSL

Dodane przez Karolina K.
12 Lipiec '12

Wszyscy doskonale znamy legendarny już rozświetlacz Touche Éclat Yves Saint Laurent. Ten kultowy produkt do makijażu, uwielbiany przez makijażustów, sprzedawany jest na świecie z częstotliwością co 10 sekund. Teraz marka, po 20 latach od pojawienia się na rynku Touche Éclat wykorzystuje nowoczesną technologię w nim ukrytą i zamyka jej rozświetlającą moc w nowym podkładzie Le Teint Touche Éclat nadającemu świetlistość całej twarzy.


Le Teint Touche Éclat to unikalna i ambitna formuła modelująca twarz i korygującą strefy uporczywych cieni. Płynna, wygodna w aplikacji konsystencja pozwala modelować twarz bez tworzenia efektu ciężkości.  Le Teint Touche Éclat nie zawiera bowiem matujących substancji pudrowych, a mimo to ładnie ujednolica cerę, tuszuje niedoskonałości i wydobywa jej naturalny blask. Po aplikacji skóra wygląda na świeżą, wypoczętą, rozświetloną, ale co ważne, nie błyszczy się.

 

 

nowy podkład YSL Le Teint Touche Éclat

fot. materiały prasowe


 

Nowy podkład pojawi się na polskim rynku już we wrześniu 2012 i będzie dostępny aż w dziewięciu odcieniach opracowanych przez Lloyda Simmondsa, Dyrektora Artystycznego Makijażu Yves Saint Laurent.

 

Cena Le Teint Touche Éclat – 185 PLN

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja