PL / EN
KOLCZYKI XXL, CZYLI JEDYNA BIŻUTERIA, KTÓREJ POTRZEBUJESZ TEGO LATA

KOLCZYKI XXL, CZYLI JEDYNA BIŻUTERIA, KTÓREJ POTRZEBUJESZ TEGO LATA

Najpiękniejsze kolczyki prosto z wybiegów i przegląd sklepów!

Biżuteria ma niesamowitą moc w ożywianiu stylizacji i nadawaniu im wyrazu, potrafi dodać pewności siebie i podkreślić urodę. Szczególnie latem, kiedy jesteśmy w wakacyjnym nastroju, a nasze ubrania są w rozmaitej palecie barw, warto wzbogacić swoją letnią garderobę o parę modnych kolczyków.

KOLCZYKI NA WYBIEGACH NA SEZON WIOSNA LATO 2018

Tego lata wszystko nosimy w stylu maxi, to również tyczy się naszych kolczyków. Na wybiegach pojawiają się one pod różnymi postaciami, jednak jednogłośnie należy stwierdzić, że w większości są one duże (Gucci) lub bardzo długie (Anteprima). Popularna była bogata wersja kolczyków pełnych ozdobnych kamieni i kryształów, na przykład jak z wybiegów Dolce&Gabbana, Etro i AlexandraMcQueena. Warto wspomnieć też o powracających w tym sezonie kolczykach kołach, które w pięknej postaci ukazały się na pokazie Balenciagi.

Kolczyki FFF Hong, Dolce&Gabbana, Etro, Balenciaga (fot. East News)

ZOBACZ TEŻ: TRENDY WIOSNA LATO 2018: BIŻUTERIA

LETNIE STYLIZACJE Z KOLCZYKAMI

Plastikowa biżuteria retro znowu jest modna, dlatego do prostych i stonowanych kolorystycznie ubrań najlepiej jest nosić kolorowe kolczyki w stylu lat 60. Najlepszym dodatkiem do sukienki boho są te w stylu długich frędzli lub złote koła XXL. Dla fanek minimalizmu najlepsze będą drobne kolczyki w geometrycznych kształtach, zaś dla zwolenniczek błyszczących ozdób, długie i wysadzane kryształkami, które idealnie spiszą się w wieczorowych i instagramowych stylizacjach. Na urlop najlepiej zabrać ze sobą kolorowe kolczyki w kształcie kwiatów lub parę w bardziej delikatnej oraz opływowej formie z dodatkiem pereł i koralików.

Kolczyki Alexander McQueen, Gucci, Anteprima, Marni (fot. East News)

POLECAMY: STYLISTA RADZI: JAKI TYP URODY TAKA BIŻUTERIA

Wybór wakacyjnych akcesoriów jest całkowicie zależny od naszego stylu i upodobań. Najważniejsze jest, aby nosząc biżuterię, czuć się w niej swobodnie. Lato to wymarzony sezon na dodanie do swoich stylizacji trochę szalonych kolorów i dodatków, a czasem nie potrzeba wiele, wystarczy… para kolczyków!

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: biżuteria | lato 2018 | trendy | shopping | TRENDY |

podobne artykuły