lamode > GWIAZDY > INSPIRACJA DNIA > INSPIRACJA DNIA – KSIĄŻE WILLIAM I KATE MIDDLETON.
Lamode.info

INSPIRACJA DNIA – KSIĄŻE WILLIAM I KATE MIDDLETON.

INSPIRACJA DNIA – KSIĄŻE WILLIAM I KATE MIDDLETON.

Dodane przez Redakcja
29 Kwiecień '11

Dziś wielki dzień dla książęcej pary! Ale zanim rozpoczniemy maraton komentarzy na temat sukni ślubnej panny młodej oraz strojów gości, przyjrzyjmy się stylizacji Kate i Williama przy okazji 600-letniej rocznicy St Andrews Univeristy, gdzie razem studiowali. Chociaż dosyć klasyczna, nie jest pozbawiona ciekawych detali!

 

William, jak zawsze tradycyjnie elegancki, na uroczystości pojawił się w granatowym garniturze. Błękitna jedwabna podszewka jego marynarki korespondowała z kolorem koszuli. Do dziennego niebieskiego zestawu dobrał krawat w delikatne czerwone groszki, które subtelnie nawiązywały do stroju jego wybranki.

 

Kate natomiast postawiła na wyrazisty, karminowy komplet, składający się z pudełkowego żakietu oraz prostej, ołówkowej spódniczki. Baczni obserwatorzy stylu przyszłej księżnej określili długość wybieranych przez nią spódnic mianem „middle-ton” – pomiędzy „mini” a „midi”. Wszystkie dodatki do kostiumu Kate, łącznie z welurowym paskiem przy żakiecie, utrzymane są w czerni. Miłym akcentem są jednak rękawiczki wykończone czerwoną lamówką. 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - KATE I WILLIAM/EN_00954833_2734.jpgfot. East News

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja