PL / EN
FRYZURY ŚLUBNE – TRENDY 2017

FRYZURY ŚLUBNE – TRENDY 2017

Przegląd najmodniejszych fryzur dla panien młodych prosto ze światowych wybiegów

Oprócz tygodni mody ślubnej, doskonałym źródłem inspiracji dla przyszłych panien młodych będą pokazy haute couture, podczas których coraz częściej pojawiają się kreacje dedykowane ślubom albo takie, które z powodzeniem sprawdzą się na tę okazję. Suknia jest najważniejszą składową stylizacji, ale istotnym jej dopełnieniem są również dodatki, makijaż i fryzura. Dzisiaj zajmujemy się tym ostatnim elementem. Sprawdźcie, które fryzury będą modne w sezonie wiosna lato 2017!

Upięcia ślubne 2017

Nieustannie w trendach ślubnych pozostają koki – obok wersji klasycznych, nisko i wysoko upiętych, pojawiają się popularne obecnie w modzie ulicznej tzw. pół koki, w których górna część jest podpięta, a dolna rozpuszczona. Jeżeli nie lubicie sztywnych fryzur, możecie zdecydować się na luźną wersję koka lub swobodną, lekką wersję każdej wybranej stylizacji – efekt będzie naturalny i nonszalancki. Wciąż możecie też wybrać warkocze lub kucyki – te pierwsze klasyczne, dobierane czy holenderskie, ale zawsze luźne, a te drugie  proste i wykończone na gładko. Idealne wykończenie fryzury z połyskiem stosuje się również w przypadku rozpuszczonych włosów i koków. Jeżeli jesteś fankami fal, droga wolna – najlepiej jak będą swobodne lub w stylu hollywoodzkim.

Pokaz mody ślubne Marco n Maria (fot. East News)

Dodatki do fryzury ślubnych 2017

W tym sezonie jest w czym wybierać! Uzupełnieniem ślubnego koka może być biżuteryjna spinka, do kucyka możesz dodać opaskę, woalkę lub pokaźny kolczyk. Nadal popularne są welony, i te proste, klasyczne, śnieżnobiałe, i te bardziej fantazyjne w krojach, w różnych odcieniach bieli i uzupełnione czepcem, wiankiem lub tiarą. Jeżeli zamierzacie być oryginalną panną młodą, zastanówcie się wtedy nad koroną, beretem, pióropuszem lub kapeluszem.

ZOBACZ: SUKNIE ŚLUBNE WIOSNA LATO 2017

Zajrzyjcie do galerii i wybierzcie fryzjerską stylizację ślubną dla siebie!

UWAGA KONKURS: WYGRAJ WYJAZD DO PARYŻA NA TYDZIEŃ MODY Z MARKĄ CAMELEO I REDAKCJĄ LAMODE.INFO!

tagi: ślub | fryzury | trendy | wiosna lato 2017 |

podobne artykuły